• Vypredané
#1251 POLAN - Cuketa Astra Polka
  • #1251 POLAN - Cuketa Astra Polka

POLAN - Cuketa Astra Polka 3g

10658
Cuketa "Astra Polka" (Cucurbita pepo) je jednoročná rastlina, ktorá vyvíja huňatý habitus. Jednou z najväčších výhod tejto skorej, vysoko produktívnej odrody je jej vysoká odolnosť voči plesni. Hmotnosť: 3g
0,60 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

visa
Popis

Cuketa "Astra Polka" (Cucurbita pepo) je jednoročná rastlina, ktorá vyvíja huňatý habitus. Jednou z najväčších výhod tejto skorej, vysoko produktívnej odrody je jej vysoká odolnosť voči plesni. "Astra Polka" produkuje pretiahnuté, klubovité plody s tmavozelenou, lesklou šupkou, ktoré sú cenené pre svoju výnimočnú chuť. Ich mäso je chrumkavé, pevné a má krémovo bielu farbu. Táto cuketa obsahuje veľké množstvo vitamínov C, B1, B2, PP, provitamínu A a je dôležitým zdrojom vlákniny a minerálov. Obzvlášť mladé plody cukety, ktoré dosahujú dĺžku 18 - 22 cm, sú cenené pre vynikajúcu chuť.

Cuketa rastie hojne a prináša bohaté plodiny vysadené na teplých a slnečných miestach. Pôdy bohaté na živiny a humus, s pH medzi 6,5 a 7,0, to najlepšie vyhovujú. Je rovnako dôležité, aby bola vlhká a priepustná. Cuketa sa môže pestovať z priamej prasnice na poli alebo zo skorších sadeníc. Príprava sadeníc pod vyhrievanými krytmi umožňuje skorší zber. Preneste semenáčiky vonku do trvalého miesta v druhej polovici mája, keď prešlo riziko jarných mrazov. V tom čase je možná aj priama prasnica. "Astra Polka" prináša ovocie od júna do prvých jesenných mrazov.

Detaily produktu
Polan
10658

Špecifické referencie

EAN: 5905782016148
Produkty v rovnakej kategórii: 8

Kód: 01441

Značka: Bradas

Sieťka univerzálna UNINET, 12x12mm, 1x50m

EAN: 5907544415909

Ľahké, pružné a odolné voči deformácii.Použitie:- záhradná ochrana proti krtkom- oplotenie v klietkach a chodníkoch Špecifikácie:- jednoduché pri modelovaní a rezaní- rozmery : 12 mm x 12 mm (možná tolerancia šírky otvoru do 2,5 mm)- odolné voči UV, mrazu a iným atmosférickým faktorom- vyrobené z polypropylénu- veľmi silné (3,5 kN / m)

Cena 17,07 €
s DPH
Viac
Vypredané

Sledujte nás na Facebooku