• Vypredané
#1251 POLAN - Cuketa Astra Polka
  • #1251 POLAN - Cuketa Astra Polka

POLAN - Cuketa Astra Polka 3g

10658
Cuketa "Astra Polka" (Cucurbita pepo) je jednoročná rastlina, ktorá vyvíja huňatý habitus. Jednou z najväčších výhod tejto skorej, vysoko produktívnej odrody je jej vysoká odolnosť voči plesni. Hmotnosť: 3g
0,60 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

visa
Popis

Cuketa "Astra Polka" (Cucurbita pepo) je jednoročná rastlina, ktorá vyvíja huňatý habitus. Jednou z najväčších výhod tejto skorej, vysoko produktívnej odrody je jej vysoká odolnosť voči plesni. "Astra Polka" produkuje pretiahnuté, klubovité plody s tmavozelenou, lesklou šupkou, ktoré sú cenené pre svoju výnimočnú chuť. Ich mäso je chrumkavé, pevné a má krémovo bielu farbu. Táto cuketa obsahuje veľké množstvo vitamínov C, B1, B2, PP, provitamínu A a je dôležitým zdrojom vlákniny a minerálov. Obzvlášť mladé plody cukety, ktoré dosahujú dĺžku 18 - 22 cm, sú cenené pre vynikajúcu chuť.

Cuketa rastie hojne a prináša bohaté plodiny vysadené na teplých a slnečných miestach. Pôdy bohaté na živiny a humus, s pH medzi 6,5 a 7,0, to najlepšie vyhovujú. Je rovnako dôležité, aby bola vlhká a priepustná. Cuketa sa môže pestovať z priamej prasnice na poli alebo zo skorších sadeníc. Príprava sadeníc pod vyhrievanými krytmi umožňuje skorší zber. Preneste semenáčiky vonku do trvalého miesta v druhej polovici mája, keď prešlo riziko jarných mrazov. V tom čase je možná aj priama prasnica. "Astra Polka" prináša ovocie od júna do prvých jesenných mrazov.

Detaily produktu
Polan
10658

Špecifické referencie

EAN: 5905782016148
Produkty v rovnakej kategórii: 8

Kód: 01478

Značka: Bradas

Bradas BLACK LINE Spojka na hadice 3/4"- 1/2"

EAN: 5904182445848

3/4" - 1/2" hadicová spojka vyrobená z vysoko kvalitného PVC. Vhodná pre profesionálne použitie v systémoch zavlažovania a postrekovania. Môže byť použitá na pripojenie dvoch hadíc alebo na opravu poškodenej hadice. Dobre profilované zuby vo vnútri tohto hadicového držiaka zabezpečujú pevné spojenie hadíc s tenkou stenou.

Cena 0,68 €
s DPH
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku