Vitajte na stránkach záhradného centra MalGard

     Záhradné centrum Malgard vzniklo v roku 2017 ako rodinná firma otca a dcéry. Dôvodom na založenie firmy bola predovšetkým vášeň pre pestovanie a záhradníctvo, podporená štúdiom na vysokých školách v odbore záhradníctva a poľnohospodárstva. Medzi naše prioritné aktivity patrí maloobchod a veľkoobchod kompletného sortimentu pre záhradu, prírodný kameň, sochy, hnojivá, ovocné a okrasné dreviny, substráty, výroba sezónnych ikeban a náhrobných vencov. Po skúsenostiach s kamennou predajňou sme sa rozhodli pre vytvorenie e-shopu, na ktorého stránkach práve ste.

      Našim cieľom je podporovať a šíriť vedomosti a myšlienky spojené s pestovaním a záhradkárčením. Čím viac ľudí bude pestovať, či už úžitkové plodiny alebo bude mať okrasnú záhradu, tak tým krajšia a bohatšia bude naša krajina. Najkrajším produktom práce v záhrade je šťastie, ktoré táto práca prináša. Každý kto má svoj kúsok raja na svojej záhrade by nám dal určite za pravdu. 

     Práve pre tento cieľ sme zvolili platformu e-shopu, vďaka ktorému sa môžeme spojiť s väčším počtom ľudí. Ukázať im novinky, poskytnúť rady vo forme článkov ale zároveň aj prijímať spätnú väzbu a naučiť sa aj niečo nové.

     Keďže našim heslom je profesionálny prístup k požiadavkám každého zákazníka, tak našou najväčšou odmenou je Vaša spokojnosť. Dúfame, že sa na našom e-shope budete cítiť ako doma a nájdete všetko čo potrebujete, pre výsadbu rastlín a ich ďalší rast.

Prajeme príjemné nakupovanie!

........................................
Ing. Ladislav Malík

........................................
B.c. Petra Malíková

Sledujte nás na Facebooku