#1889 protect-revolution-2x150g-granule
  • #1889 protect-revolution-2x150g-granule

PROTECT REVOLUTION granule na potkany 150g

14046

PROTECT Revolution je veľmi atraktívna nástraha na potkany, ktorá obsahuje nielen jedlo ale aj tekutinu súčasne. Vďaka prítomnosti gélovej zložky, ktorá predstavuje tekutinu, sa potkany rýchlejšie oboznámia s nástrahou a tým dôjde k ich úhynu za kratší čas.
Škodca: potkan
Ako sa používa: Vonku aj v interiéri
Balenie: 2 x 75g + 50g gélu
Účinná látka: 0,0027 % (0,027g/kg) bromadiolon

3,30 €

(22,00 € kg)

Adóval együtt
Mennyiség

visa
Leírás

Popis:
Požerová nástraha na ničenie potkanov Rattus norvegicus (Potkan hnedý) pre použitie v interiéri a v exteriéri  v okolí objektov/budov (vo vzdialenosti do 0,5 m).
Skutočná novinka! Okrem granúl s účinnou látkou obsahuje aj gél zvyšujúci požer, ktorý poskytuje potkanom zdroj tekutín, aby spotrebovali množstvo potrebné na ich zabitie za kratší čas. Zvyšuje sa účinnosť deratizácie! Hlodavce sú spočiatku veľmi obozretné pri styku s novými predmetmi v ich okolí, teda aj s rodenticídmi a preto nezačnú hlodať nástrahu okamžite po jej vyložení.

Požerová nástraha Protect ® Revolution je popri klasickej nástrahe na hlodavce doplnená aj tzv. gélovou zložkou, ktorá predstavuje zdroj tekutín pre hlodavce. Vďaka gélovej zložke sa hlodavce intenzívnejšie spoznajú s neznámou látkou – nástrahou a hlodanie nastane omnoho skôr než je bežné. Výsledkom je rýchlejšie skonzumovanie potrebného množstva nástrahy a teda hlodavec uhynie skôr ako pri bežnej požerovej nástrahe. Účinnosť regulácie hlodavcov výrazne stúpne!

Používajte biocídy bezpečným spôsobom ! Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Termék részletei
14046
17 Elemek

Megadott referenciák

EAN: 5997378772613
8 hasonló termékek ugyanazon kategóriában:

Kövess minket Facebook-on