• Vypredané
#1252 POLAN - Cuketa Soraya 3g
  • #1252 POLAN - Cuketa Soraya 3g

POLAN - Cuketa Soraya 3g

04210
Cuketa "Soraya" (Cucurbita pepo) patrí medzi najobľúbenejšie skoré odrody. Hmotnosť : 3g
0,60 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

visa
Popis

Cuketa "Soraya" (Cucurbita pepo) patrí medzi najobľúbenejšie skoré odrody. Vykazuje veľmi vysokú produktivitu a vyvíja ovocie aj pri nepriaznivých poveternostných podmienkach. Táto ročná rastlina tvorí malé, riedko rozvetvené kríky pozostávajúce zo stoniek a listov v tmavozelenej farbe. Dôležitým znakom tejto odrody je vysoká odolnosť proti plesni. "Soraya" rozvíja veľké plody, ktoré môžu rásť až 50 cm. Hmotnosť zrelého ovocia môže dosiahnuť 2 až 4 kg. Mladé ovocie je pokryté zelenou kôrou pruhované bledo šmuhy, ktoré sa zmenia na tmavo zelené, dokonca čierne, ako oni dospievajú. Biele mäso je šťavnaté, chrumkavé a vyniká vynikajúcou chuťou. Cuketa je bohatá na vitamín C a minerály.

Cuketa je teplomilná rastlina, preto si vyberte slnečné a teplé miesta na pestovanie. Rastie najlepšie a prináša najbohatšiu úrodu v pôdach bohatých na živiny a humus, ktorých pH leží medzi 6,5 a 7,0. Môžete pestovať cuketu z priamej prasnice na zem alebo zo sadeníc. Zasiať semená cukety v apríli do hrncov alebo krabíc naplnených priepustnou pôdou alebo priamo na pole v máji. Skoršia príprava sadeníc vo vykurovanej miestnosti vám umožní zberať v najskoršom možnom čase. Transplantácia semenáčkov na trvalé miesto v druhej polovici mája potom, čo riziko jarných mrazov prešlo v 1 x 1 m vzdialenosti. Mladé ovocie je obzvlášť chutné, preto ich radíme skôr, než sa porastú. Môžete zbierať od júna do prvého jesenného mrazu.

Detaily produktu
Polan
04210

Špecifické referencie

EAN: 5905782016353
Produkty v rovnakej kategórii: 8

Kód: 03026

Trávniková zmes SUPER 2,0kg

EAN: 5907811482078

Zmes, ktorá vám dáva istotu, že dostanete skutočný, svieži zelený trávnik. Pripravené zo špeciálne vybraných tráv. Vďaka tomu sa už mnoho rokov teší rastúcemu uznaniu používateľov. Aplikácia: rekreačné trávniky, univerzálne trávniky.Zloženie zmesi:- Lolium perenne: 75%- Festuca rubra: 5%- Festuca trachyphylla: 5%- Festuca arundinacea: 15%

Cena 11,50 €
s DPH
Viac
Vypredané

Sledujte nás na Facebooku