Infinito SC 687.5 50ml
  • Vypredané

Infinito SC 687.5 50ml

0 recenzie 
Fungicíd na ochranu zemiakov proti plesni zemiakovej, uhorky skleníkovej proti plesni uhorkovej a semenných porastov cibule proti plesni cibuľovej.
06489
5,26 €

jednotková cena

(105,20 € l)

S DPH

Dvojzložkový fungicídny prípravok proti plesni zemiakov (fytoflóre).
Prípravok Infinito SC obsahuje optimálny pomer oboch účinných látok. Zabezpečuje preventívnu ochranu a kuratívny účinok (24 až 48 hodín po infekcii) proti plesni zemiakovej. Prípravok vykazuje aj antisporulačný efekt.
 Prípravok je odolný voči dažďovým zrážkam a pôsobí preventívne a liečebne.

Spôsob aplikácie a metodické pokyny
Prípravok aplikujte preventívne ako súčasť postrekového plánu proti plesni zemiakov. Aplikujte maximálne 3x za sezónu. Interval medzi postrekmi je 7 – 10 dní v závislosti na infekčnom  tlaku. Dážď jednu hodinu po aplikácii neznižuje účinnosť prípravku za predpokladu, že postrek na vňati zaschol. Použitie prípravku Infinito SC zároveň znižuje napadnutie hľúz plesňou zemiakov.
Príprava postrekovej kvapaliny
Odmerané množstvo prípravku vlejte za stáleho miešania do nádrže postrekovača naplnenej do polovice vodou a doplňte na požadovaný objem. 10 l pripravenej postrekovej tekutiny aplikujte na plochu 100 m2. Dodržanie dávky na jednotku plochy je nutné z dôvodu dosiahnutia dobrej biologickej účinnosti prípravku

 

06489

8 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: