• Out-of-Stock
#1252 POLAN - Cuketa Soraya 3g
  • #1252 POLAN - Cuketa Soraya 3g

POLAN - Cuketa Soraya 3g

04210
Cuketa "Soraya" (Cucurbita pepo) patrí medzi najobľúbenejšie skoré odrody. Hmotnosť : 3g
€0.60
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

visa
Description

Cuketa "Soraya" (Cucurbita pepo) patrí medzi najobľúbenejšie skoré odrody. Vykazuje veľmi vysokú produktivitu a vyvíja ovocie aj pri nepriaznivých poveternostných podmienkach. Táto ročná rastlina tvorí malé, riedko rozvetvené kríky pozostávajúce zo stoniek a listov v tmavozelenej farbe. Dôležitým znakom tejto odrody je vysoká odolnosť proti plesni. "Soraya" rozvíja veľké plody, ktoré môžu rásť až 50 cm. Hmotnosť zrelého ovocia môže dosiahnuť 2 až 4 kg. Mladé ovocie je pokryté zelenou kôrou pruhované bledo šmuhy, ktoré sa zmenia na tmavo zelené, dokonca čierne, ako oni dospievajú. Biele mäso je šťavnaté, chrumkavé a vyniká vynikajúcou chuťou. Cuketa je bohatá na vitamín C a minerály.

Cuketa je teplomilná rastlina, preto si vyberte slnečné a teplé miesta na pestovanie. Rastie najlepšie a prináša najbohatšiu úrodu v pôdach bohatých na živiny a humus, ktorých pH leží medzi 6,5 a 7,0. Môžete pestovať cuketu z priamej prasnice na zem alebo zo sadeníc. Zasiať semená cukety v apríli do hrncov alebo krabíc naplnených priepustnou pôdou alebo priamo na pole v máji. Skoršia príprava sadeníc vo vykurovanej miestnosti vám umožní zberať v najskoršom možnom čase. Transplantácia semenáčkov na trvalé miesto v druhej polovici mája potom, čo riziko jarných mrazov prešlo v 1 x 1 m vzdialenosti. Mladé ovocie je obzvlášť chutné, preto ich radíme skôr, než sa porastú. Môžete zbierať od júna do prvého jesenného mrazu.

Product Details
Polan
04210

Specific References

EAN: 5905782016353
8 other products in the same category:

Reference: 01454

Brand: Bradas

Agrovláknina 50 čierna 1,1x10m

EAN: 5907544400868

Čierna protiburinová netkaná textília, hmotnosť 50 g / m2. Silná, trváca a UV odolná, vyrobená z PP. Vďaka svojim vlastnostiam sa dá bežne používať v záhradníctve či poľnohospodárstve.Vlastnosti:- zabraňuje rastu buriny- udržuje správnu vlhkosť a teplotu pôdy- tvorí dobré podmienky pre dosiahnutie lepších výnosov

Price €4.39
s DPH
More
In stock

Follow us on Facebook